بهترین دندانپزشک متخصص ایمپلنت در قم

ایمپلنت های دندانی از دو جزء اصلی تشکیل شده اند:فیکسچر واباتمنت

فیکسچر قطعه ای از فلز تیتانیوم است که اغلب به شکل ریشه ی دندان میباشد که توسط متخصص ایمپلنت داخل استخوان فک قرار داده میشود و به عنوان پایه اصلی میتوان از آن نام برد که اباتمنت بر روی آن قرار میگیرد و نهایتا روکش چینی با فرم دندان، روی آنها جایگذاری میشود.

فواید
1.برای جایگزین کردن دندان از دست رفته، ایمپلنت درمان بهتری نسبت به بریج است، زیرا گذاشتن ایمپلنت در نواحی بی دندان مستقل ازدندان های مجاور بوده و مانند بریج نیاز به تراش دندان های مجاور نمیباشد.
2. ایمپلنت جایگزین مناسبی برای پروتز های متحرک میباشد؛ زیرا نیروی جویدن شما به مانند دندانهای طبیعی خواهد بود و هنگام صحبت کردن و خندیدن امکان جابه جا شدن آن وجود ندارد در نتیجه تاثیری مثبت در ارتباط کلامی و حس اعتماد به نفس شما خواهد داشت.
3.از نظر زیبایی، ایمپلنت کاملا همانند دندان های طبیعی شما میباشد و از آنجایی که در استخوان فک قرار میگیرد، مانع از تحلیل استخوان و لثه میشود که در درمان های بریج و دست دندان این امکان وجود ندارد.
4.با پیشرفت دانش و تکنولوژی، موفقیت درمان های ایمپلنت بسیار بالا میباشد.

موارد زیر، باعث پایین آمدن درصد موفقیت ایمپلنت میشوند:

1. بیماری هایی که باعث تضعیف سیستم ایمنی میشوند.
2. دیابت کنترل نشده
3. استعمال دخانیات
4. بیماری های شدید لثه و بهداشت ناکافی دهان

 

نشانگر را به سمت چپ یا راست بکشید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 اولین مطب دندانپزشکی تشریفاتی VIP در ایران و مدرن ترین در خاورمیانه

مطب فوق پیشرفته دکتر امید امیری نسب درقم ارائه خدمات فوق لوکس و حرفه ای دندانپزشکی را تقدیم شما خواهد کرد . انجام درمان و بازسازی پیشرفته استخوان و ایمپلنت فوری در نواحی زیبایی و روکش همزمان تخصص ماست . 

لبخند زیبا برازنده ی شماست،ما آن را تقدیمتان خواهیم کرد (ایمپلنت تکرار لبخند)

زیبایی لبخند بواسطه ی دانش روز آمد و ابزار مدرن در مطب دکتر امید امیری نسب بر چهره شما نمایان تر خواهد شد. هم اکنون با ما مشاوره کنید .

دندانپزشکی را در نهایت آرامش و کیفیت تجربه کنید

مجموعه اقدامات مدرن و تلفیقی انجام شده در مطب دکتر امیری نسب موجب شده تا تجربه ای متفاوت و ممتاز برای مراجعین پدید آید. مایلیم این تجربه شایسته در اختیار تان قرار گیرد.

تجربه دندانپزشکی در ایران هم تراز با 5 کشور برتر دنیا

ایرانیان محترم و همچنین مراجعین از کشورهای دیگر شایسته آن هستند تا قدرت دانش پزشکی و تعهد و کیفیت فراهم شده در حوزه تخصصی دندانپزشکی را هم اکنون در ایران تجربه کنند.

مراقبت ها پس از درمان دندانپزشکی

 

بهترین دندانپزشکی قم

 

 

 

بهترین دندانپزشک قم

  • بهترین دندانپزشکی قم : بلوار عطاران، خیابان شهید عراقی، ساختمان شهر پزشکان، طبقه 5، واحد e
  • ۰۲۵۳۲۴۰۵۰۵۱
  • ۰۹۱۲۰۷۶۷۶۴۶
  • info @ dramirinasab.com