مشاوره آنلاین دندانپزشکی

برای اولین بار در ایران، درمانهای دندانپزشکی تحت نظر فوق تخصص قلب و عروق در مطب دندانپزشکی دکترامیری نسب

نمونه کارهای دندانپزشکی

بهترین دندانپزشک دیجیتال ایران

 

دندانپزشکی یکروزه

ایمپلنت فوری یک روزه

دندانپزشکی فوری

sameday implant

ایمپلنت به روش فلپ لس یا ایمپلنت بدون جراحی سریع

ایمپلنت فلپ لس چیست؟
جراحی ایمپلنت بدون فلپ شامل قرار دادن فیکسچر ایمپلنت بدون بالارفتن اپیتلیوم، بافت همبند یا پریوستوم روی استخوان آلوئول است. با این حال، برای قرار دادن فیکسچر ایمپلنت، دسترسی جراحی به استخوان زیرین مورد نیاز است و از انواع تکنیک‌های بافت نرم استفاده شده است.

بسیاری از مزایایی هستند که باعث شده اند جراحی بدون فلپ ایمپلنت دندان به یک عمل مورد نیاز پزشکان و بیماران تبدیل شود.

• بهبود سریعتر بافت نرم: جراحی بدون فلپ از انعکاس بافت نرم جلوگیری می کند و ترومای جراحی را کاهش می دهد. در نتیجه، روند لازم برای التیام زخم با فقدان اسکار و عوارض معمول آن در جراحی های مرسوم مانند باز شدن فلپ حداقل است. عدم وجود بخیه در اکثر موارد به همان اندازه به بهترین ظاهر ناحیه جراحی بعد از عمل کمک می کند .

• حداقل تداخل در جریان خون: از آنجایی که تکنیک بدون فلپ فقط به یک روزنه اساسی روی مخاط در روش بدون فلپ دلالت دارد، در مقایسه با آنچه در جراحی‌هایی با فلپ‌های بزرگ که مجبور به طراحی گسترده به منظور طراحی شده‌اند، خون رسانی به سختی تحت تأثیر قرار می‌گیرد. برای جلوگیری از نکروز فلپ .

 

بهترین دندانپزشک قم

Jeong و cols در سال 2007  مطالعه مقایسه ای را در مورد سگ ها در مورد بهبود سوکت پس از قرار دادن یک ایمپلنت با یا بدون فلپ منتشر کردند، که نشان می دهد مکان هایی با تکنیک بدون فلپ یکپارچگی استخوانی بالاتر (ایمپلنت استخوان تماس بیشتر-BIC) و پری کمتر را نشان می دهند. از دست دادن استخوان ایمپلنتی که با ارتفاع بیشتر استخوان کرستال در این ایمپلنت ها اندازه گیری شد. علاوه بر این مدل قبلی را تکرار کرد و سه ماه پس از جراحی ایمپلنت دریافت که تکنیک بدون فلپ می‌تواند التهاب لثه را کاهش دهد، ارتفاع اپیتلیوم پیوندی را کاهش دهد و از دست دادن استخوان را کاهش دهد.

خلاصه کردن مطالعات منتشر شده در مورد جراحی بدون فلپ، به طور کلی تنوع روش شناختی گسترده ای را نشان داد، با میانگین پیگیری 19 ماه، از دست دادن استخوان در جراحی های بدون فلپ که از 0.7 میلی متر تا 2.6 میلی متر مطابق با سری متغیر بود، و اکثر آنها دنبال نکردند. مطالعه تطبیقی ​​جراحی بدون فلپ به موازات روش مرسوم . با این حال، به طور کلی جراحی بدون فلپ با توجه به موفقیت روش‌های رادیولوژیکی مورد استفاده، آموزش و قضاوت بالینی جراح، کارایی و اثربخشی بالینی را نشان داد.

در نتیجه، شواهد تجربی وجود دارد که در موارد بدون انعکاس فلپ، مخاط اطراف ایمپلنت عروقی تر است و ابعاد آن کاهش یافته است. همچنین به نظر می رسد کاهش کمتری از استخوان اطراف ایمپلنت کرستال را نشان می دهد، اما این هنوز به طور کامل ثابت نشده است.

• کاهش خونریزی: یکی از مهمترین مزایای جراحی بدون فلپ که هم پزشک و هم بیمار از آن استقبال می کنند، کاهش قابل توجه خونریزی حین و بعد از عمل است. این واقعیت که فلپ منعکس نمی شود منجر به تخلیه خون بسیار کمتر و در نتیجه یک میدان جراحی تمیز می شود که مداخله را فراهم می کند و مدت زمان شما را کوتاه می کند .

این ویژگی جراحی کم تهاجمی آن را به ویژه در بیماران مسن همراه با پاتولوژی های خاص (دیابت، نقص ایمنی) نشان می دهد که در آنها ضروری است که حداقل آسیب ممکن به بیمار وارد شود و عمل در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. از سوی دیگر و با توجه به روند کنونی پروتکل‌های هماتولوژی که تمایل به سرکوب داروهای ضد انعقاد و ضد پلاکت قبل از جراحی ندارند، روش فلپلس برای درمان این بیماران بسیار ایمن‌تر است و از خطر خونریزی متوسط ​​یا طولانی‌مدت جلوگیری می‌کند. مداخلات مرسوم که نیاز به اقدامات هموستاتیک موضعی دارند.

• کاهش زمان جراحی: عدم وجود فلپ و بخیه، جراحی را تا حد زیادی ساده می کند و در اکثر موارد مدت آن را کوتاه می کند . با این حال، نباید فراموش کنیم که این نوع جراحی زمانی که از تکنیک بدون دید مستقیم استخوان ناشی می شود، نیاز به تمرکز خاصی دارد. به همین دلیل، برنامه‌ریزی مداخله معمولاً نسبت به جراحی‌های ایمپلنت معمولی (برای برنامه‌ریزی مجازی) به اختصاص و زمان بیشتری نیاز دارد.

مشاوره آنلاین دندانپزشکی با بهترین دندانپزشک

دکتر امید امیری نسب

دکتر امید امیری نسب متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت و عضو انجمن ایمپلنتولوژیست های آمریکا از سال 1388 به شکلی حرفه ای فعالیتهای درمانی خود را آغاز کرد. از ابتدا ارائه خدمات دندانپزشکی ممتاز بواسطه داشتن دانش روزآمد، ابزارهای مدرن و شیوه های نوین جهانی بزرگترین انگیزه بود تا امروز به این جایگاه در حوزه ارائه سطح VIP و لاکچری دندانپزشکی در ایران نایل گردیم . ارزیابی و آنالیز نظر مراجعین از ایران و کشورهای دیگر افزون بر توسعه ی توریسم درمانی، موید این امر است که ایرانیان شایسته دریافت خدمات هم تراز با کشورهای درجه دنیا در این زمینه هستند .
همچنین مشاوره خدمات پیشرفته دندانپزشکی از جمله اقداماتی است که پیش از دریافت خدمات تقدیمتان خواهد شد . بر آنیم این دستاورد را در صورت نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی در ایران و در شهرهای تهران، قم و .. تقدیمتان کنیم. شما هم اکنون می توانید جهت رزرو وقت قبلی با ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره آنلاین دندانپزشکی با بهترین دندانپزشک

دیدگاه‌ها   

0 #6 مطب دکتر امیری نسب 1400-03-23 19:46
به نقل از مینو:
سلام آقای دکتر آیا در تهران هم فعالیت دارید. اگر پاسخ بله هست مشخصات تماس را بفرمایید. ممنون

سلام لطفا تماس بگیرید :
02532405051
09120767646
09196616263
نقل قول کردن
+1 #5 مینو 1399-12-13 09:34
سلام آقای دکتر آیا در تهران هم فعالیت دارید. اگر پاسخ بله هست مشخصات تماس را بفرمایید. ممنون
نقل قول کردن
+1 #4 مطب دکتر امیری نسب 1399-04-16 21:36
به نقل از فاطمه:
با سلام و احترام آقای دکتر بنده عکس دندانم را برای بررسی و دادن وقت برای ایمپلنت چگونه میتوانم خدمتتان ارسال کنم؟


سلام لطفا تماس بگیرید :
02532405051
09120767646
09196616263
نقل قول کردن
+2 #3 فاطمه 1399-02-01 21:20
با سلام و احترام آقای دکتر بنده عکس دندانم را برای بررسی و دادن وقت برای ایمپلنت چگونه میتوانم خدمتتان ارسال کنم؟
نقل قول کردن
+2 #2 مطب دکتر امیری نسب 1398-10-01 22:24
به نقل از رضا اشگوری:
سلام برای معاینه چه زمانی میتونم وقتتون رو بگیرم جناب دکتر

سلام لطفا تماس بگیرید :
02532405051
09120767646
09196616263
نقل قول کردن
+3 #1 رضا اشگوری 1398-07-09 15:31
سلام برای معاینه چه زمانی میتونم وقتتون رو بگیرم جناب دکتر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 اولین مطب دندانپزشکی تشریفاتی VIP در ایران و مدرن ترین در خاورمیانه

مطب فوق پیشرفته دکتر امید امیری نسب درقم ارائه خدمات فوق لوکس و حرفه ای دندانپزشکی را تقدیم شما خواهد کرد . انجام درمان و بازسازی پیشرفته استخوان و ایمپلنت فوری در نواحی زیبایی و روکش همزمان تخصص ماست . 

لبخند زیبا برازنده ی شماست،ما آن را تقدیمتان خواهیم کرد

(ایمپلنت تکرار لبخند)

زیبایی لبخند بواسطه ی دانش روز آمد و ابزار مدرن در مطب دکتر امید امیری نسب بر چهره شما نمایان تر خواهد شد. هم اکنون با ما مشاوره کنید .

دندانپزشکی را در نهایت آرامش و کیفیت تجربه کنید

مجموعه اقدامات مدرن و تلفیقی انجام شده در مطب دکتر امیری نسب موجب شده تا تجربه ای متفاوت و ممتاز برای مراجعین پدید آید. مایلیم این تجربه شایسته در اختیار تان قرار گیرد.

تجربه دندانپزشکی در ایران هم تراز با 5 کشور برتر دنیا

ایرانیان محترم و همچنین مراجعین از کشورهای دیگر شایسته آن هستند تا قدرت دانش پزشکی و تعهد و کیفیت فراهم شده در حوزه تخصصی دندانپزشکی را هم اکنون در ایران تجربه کنند.

سلام و درود شما می توانید هم اکنون ضمن مشاوره آنلاین واتساپ تماس تلفنی نیز حاصل فرمایید : 09120767646 و یا از طریق ایمیل info@dramirinasab.com با ما در ارتباط باشید.

مشاوره آنلاین با دکتر امیری نسب و رزرو وقت دندانپزشکی
Close and go back to page

 

 

 

 

تماس با دکتر امیری نسب

  • بهترین دندانپزشکی قم : بلوار عطاران، خیابان شهید عراقی، ساختمان شهر پزشکان، طبقه 5، واحد e
  • ۰۲۵۳۲۴۰۵۰۵۱
  • ۰۹۱۲۰۷۶۷۶۴۶
  • ۰۹۱۹۶۶۱۶۲۶۳
  • info@dramirinasab.com