روکش دندان سرامیک و زیرکونیا

روکش دندان سرامیک و زیرکونیا

دکتر امید امیری نسب متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت و عضو انجمن ایمپلنتولوژیست های آمریکا از سال 1388 به شکلی حرفه ای فعالیتهای درمانی خود را آغاز کرد. از ابتدا ارایه خدمات دندانپزشکی ممتاز بواسطه داشتن دانش روزآمد، ابزارهای مدرن و شیوه های نوین جهانی بزرگترین انگیزه بود تا امروز به این جایگاه در حوزه ارایه سطح VIP و لاکچری دندانپزشکی در ایران نایل گردیم . ارزیابی و آنالیز نظر مراجعین از ایران و کشورهای دیگر افزون بر توسعه ی توریسم درمانی، موید این امر است که ایرانیان شایسته دریافت خدمات هم تراز با کشورهای درجه دنیا در این زمینه هستند .
همچنین مشاوره خدمات پیشرفته دندانپزشکی از جمله اقداماتی است که پیش از دریافت خدمات تقدیمتان خواهد شد . بر آنیم این دستاورد را در صورت نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی در ایران و در شهرهای تهران، قم و .. تقدیمتان کنیم. شما هم اکنون می توانید جهت رزرو وقت قبلی با ما تماس حاصل فرمایید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 اولین مطب دندانپزشکی تشریفاتی VIP در ایران و مدرن ترین در خاورمیانه

مطب فوق پیشرفته دکتر امید امیری نسب درقم ارائه خدمات فوق لوکس و حرفه ای دندانپزشکی را تقدیم شما خواهند کرد . انجام درمان و بازسازی پیشرفته استخوان و ایمپلنت فوری در نواحی زیبایی و روکش همزمان تخصص ماست . 

لبخند زیبا برازنده ی شماست،ما آن را تقدیمتان خواهیم کرد (ایمپلنت تکرار لبخند)

زیبایی لبخند بواسطه ی دانش روز آمد و ابزار مدرن در مطب دکتر امید امیری نسب بر چهره شما نمایان تر خواهد شد. هم اکنون با ما مشاوره کنید .

دندانپزشکی را در نهایت آرامش و کیفیت تجربه کنید

مجموعه اقدامات مدرن و تلفیقی انجام شده در مطب دکتر امیری نسب موجب شده تا تجربه ای متفاوت و ممتاز برای مراجعین پدید آیند. مایلیم این تجربه شایسته در اختیار تان قرار گیرد.

تجربه دندانپزشکی در ایران هم تراز با 5 کشور برتر دنیا

ایرانیان محترم و همچنین مراجعین از کشورهای دیگر شایسته آن هستند تا قدرت دانش پزشکی و تعهد و کیفیت فراهم شده در حوزه تخصصی دندانپزشکی را هم اکنون در ایران تجربه کنند.

 

 

 

 

تماس با دکتر امیری نسب

  • بهترین دندانپزشکی قم : بلوار عطاران، خیابان شهید عراقی، ساختمان شهر پزشکان، طبقه 5، واحد e
  • 02532405051
  • 09120767646
  • 09196616263
  • info@dramirinasab.com